top of page
Shrimp%252525252C%2525252520Clams%252525

Ryby i owoce morza

Nic dziwnego, że ze względu na smak i korzyści zdrowotne kultura jedzenia ryb i owoców morza szybko staje się kulturą globalną. Wiele odmian, które kiedyś uważano za pokarm dla biednych, to obecnie znane na całym świecie przysmaki. Każdy kocha świeże ryby i korzyści zdrowotne wynikające z ich jedzenia. Ale jak świeże są produkty, które znajdziesz w lokalnych sklepach? Czy są wysokiej jakości, smakowe i odżywcze? Jeśli zadajesz sobie te pytania, to trafiłeś we właściwe miejsce.

W momencie składania zamówienia Twoje dzikie ryby będą najprawdopodobniej nadal pływać w oceanie! Większość dużych komercyjnych sklepów z rybami i owocami morza przechodzi przez długi cykl pośredników, aby dostarczyć do nich produkty. Oznacza to, że produkty są dłużej w transporcie i są wielokrotnie zamrażane i rozmrażane, co pogarsza ogólną jakość produktu.

Wybraliśmy inną ścieżkę, nasze produkty z „dzikiego” asortymentu są zamawiane przed złowieniem. Wszystkie produkty spoza Europy (np. Tuńczyk żółtopłetwy z Oceanu Indyjskiego) przylatują samolotem w ciągu 24 godzin od złowienia.

Oferujemy również najszerszą ofertę ostryg w Warszawie! Mamy coś dla każdego, od koneserów po pierwsze próby, od luksusu po podstawowe produkty ... Zapoznaj się z naszą ofertą ostryg i znajdź odpowiedni rodzaj dla siebie.

RYBY I OWOCE MORZA

WĘDLINY I MIĘSO

Sausage%2520Stand_edited_edited.jpg

Wszystko Mięso

Produkty suche

Szynka gotowana, szynka surowa, szynka suszona, szynka wędzona, saucisson, boudin, chorizo… trudno nie myśleć o takich produktach planując kolejny aperitif w gronie przyjaciół i rodziny. Nie ma to jak dobrze starzony sos z serem z farmy i kieliszek wina. Zapraszamy do spróbowania siebie, każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, czy szukasz czegoś wyjątkowego, jak złoty medal, saucisson porc noire de Bigorre, czy smacznych przekąsek w paluszkach z naszymi Mini sosami secs à la Provençale… ciesz się podstawowymi produktami z najwspanialsze regiony Francji.

Świeże produkty

Ściśle współpracując z uznanymi w kraju rzeźnikami, których know-how nie ma sobie równych, starannie wybraliśmy naszą gamę produktów, stawiając na mięso najwyższej jakości, które zostało ręcznie wyselekcjonowane, zachowując jednocześnie szacunek dla produktu. Naszym celem jest podniesienie poprzeczki oczekiwań wszystkich miłośników mięsa i zapoznanie mniej znanych z nieoczekiwanymi przysmakami. Nasza oferta świeżych mięs obejmuje; doskonałe kawałki wołowiny różnych ras i miejsc pochodzenia, takich jak Wagyu, Salers lub Black Angus, cielęcina, jagnięcina, drób z wolnego wybiegu - w całości lub w porcjach i nie tylko.

_edited_edited_edited.jpg

Ser

Współpracując z naszymi dostawcami serów w Paryżu od ponad 7 lat, samodzielnie testując produkty i mając liczne opinie klientów, udało nam się znaleźć najbardziej popularne, naturalne i aromatyczne produkty. Osobiście uwielbiamy jeść wysokiej jakości żywność, więc wierzymy, że sprzedajemy tylko te produkty, które sami lubimy, więc oczekuj tylko tego, co najlepsze.

Dojrzałość to wszystko w serze, musisz pozwolić serowi rozwinąć się i oddychać, aby osiągnąć swój pełny potencjał. Sery niepasteryzowane to elita, nie bój się, jeśli pewnego dnia spojrzysz na swój ser, który przybrał nową formę, a to oznacza, że ​​stał się smaczniejszy!

Aby uzyskać porady dotyczące prawidłowego dojrzewania sera, skontaktuj się z nami.

SERY

OWOCE I WARZYWA

red%2520and%2520green%2520apples%2520on%

Świeże owoce i warzywa

Odkryj najlepsze kreacje Matki Natury w ich najwyższej jakości. Oferujemy tylko produkty kategorii 1!

 

Co to znaczy, że pytasz? W świecie owoców i warzyw istnieje pięć kategorii jakości, od 1 do 5. Większość produktów, które można znaleźć w lokalnych sklepach to 3-4, a tu i ówdzie około 2. To proste, czy pamiętasz to niezapomniane mango, które jadłeś na wakacjach w Hiszpanii, czy te duże, soczyste truskawki z farmy we Francji? Cóż, teraz nie musisz jechać na wakacje, aby je znaleźć, mamy je tutaj.

Owoce i warzywa są sezonowe, naszym celem jest oferowanie kuszącej różnorodności na każdy sezon, więc miej oko na regularne aktualizacje.

_edited_edited.jpg

L'Epicerie Fine

Odkryj najwspanialsze cuda, jakie Francja ma do zaoferowania i nie tylko, dzięki ponad 300 referencjom w szerokiej gamie kategorii, od pysznych deserów i tart po oleje truflowe, Safron, miód i sel de geurande. Oferujemy szeroką gamę przysmaków do wyboru. Zaszalej z gotowaniem, odkryj nowe smaki i zaimponuj swoim gościom najlepszymi składnikami.

  • Sól i przyprawy

  • Olej i ocet

  • Pikantne tarty i quiche

  • Desery, małe przekąski i słodkie tarty

  • Aromaty, dżemy i słodkie produkty do smarowania

+ więcej

LUKSUSOWE DODATKI

KUP PRODUKTY
KUP PRODUKTY

GOTOWE DANIA

ReadyMadeMealsMains_edited.jpg

Gotowe posiłki

W dzisiejszych pracowitych czasach nie zawsze mamy czas, aby cieszyć się zdrową, domową kolacją. Może miałeś długi dzień w pracy i nie masz ochoty na gotowanie tego wieczoru dla całej rodziny i psa. Co powiesz na pyszny, gotowy posiłek dla całej rodziny? Coś jak; Blanquette de veau à l'ancienne z dodatkiem pomme de terre grenaille… Proste i pyszne. Wszystko, co musisz zrobić, to włożyć go do piekarnika i nakryć do stołu.

Wcześniejsze

Oferujemy również szereg produktów łatwych do przygotowania, które wymagają jedynie podgrzania w kuchence mikrofalowej, takich jak; Gratin tian de légumes barquette en bois, Parmentier de boeuf Aubrac lub Tomates farcies riz fondant i wiele innych.

bottom of page